smi

Blog

Vybavení karavanu na cesty

10.8.2023

Toužíte po volnosti, kterou cestování karavanem nabízí? Nečekejte až na „někdy“, a splňte si svůj sen co nejdříve! Zařiďte si svůj příbytek na kolečkách, který předčí všechny vaše představy o nových dobrodružstvích. A k tomu nesmí chybět šikovné vybavení karavanu na cesty!

Kempy pro karavany aneb dovolená ve vlastním

17.7.2023

Rozhodli jste se strávit svou letošní dovolenou ve společnosti karavanu? Možná ho na noc nechcete mít zaparkovaný nikde na samotě u lesa, ale rádi byste zakotvili v nějakém kempu a využili ho jako ubytování místo stanu nebo chatky. Hledat nebudete muset daleko, protože většina kempů u nás je vhodná i pro karavany.

Dovolená v přírodě s karavanem

10.6.2023

Když na dovolenou, tak do přírody. To je motto snad každého majitele karavanu. Jen co se trochu oteplí, už se nemůže dočkat, až sbalí karavan a hurá na dovolenou v přírodě. Právě pocit volnosti, nezávislosti a propojení s přírodou jsou tři hlavní důvody, proč si pořídit karavan.

Dobrodružství a nezávislost, to je dovolená s karavanem

29.5.2023

Shánět takové ubytování, které by přesně vyhovovalo vašim potřebám může být pěkná fuška. Obzvláště, pokud máte rádi volnost a chcete být závislí jenom sami na sobě. Nebo pokud pro vás dovolená neznamená zůstat na místě, ale naopak ji chcete procestovat a každou noc strávit na jiném místě. V tom případě je dovolená s karavanem ideální.

Vyrazte na výlety s karavanem a užijte si vlastní pohodlí

27.4.2023

Krásné jarní počasí přímo vybízí k tomu, abychom vyrazili někam na dovolenou nebo na výlet. Pokud máte rádi cestování, poznávání nových míst, ale přitom máte rádi své pohodlí, vyražte na výlety s karavanem. Jakmile jednou vyrazíte, kouzlu vlastního ubytování na kolečkách naprosto podlehnete.

Bezpečné celoroční parkování karavanů

21.3.2023

Pořídili jste si vlastní karavan, ale nemáte žádný svůj pozemek, na kterém byste ho mohli mít zaparkovaný, když s ním zrovna nikde nejezdíte nebo když ho potřebujete “odložit” na zimu? Nemusíte si nutně kupovat pozemek, na kterém by mohl stát, ale můžete využít naše parkoviště i pro celoroční parkování karavanů.

Zazimováním karavanu začíná příprava na novou sezónu

5.2.2022

Protože jsou karavany často jen sezónní záležitostí, veliká část majitelů se rozhodne je přes zimu uložit k zimnímu spánku. Nejedná se o žádný složitý proces, ovšem je potřeba dodržet určité kroky. Protože pokud je neuděláte, na jaře vám to karavan může pěkně spočítat. Zazimováním karavanu tak ušeříte čas i peníze.

1
4